Binexec: Różnice pomiędzy wersjami

 
Linia 3: Linia 3:
 
===DevilWEB===
 
===DevilWEB===
  
Po zalogowaniu się do [[DevilWEB|panelu administracyjnego]] zarządzanie możliwością uruchamiania własnego oprogramowania znajduje się w zakładce ''Dodatkowe usługi''. Po kliknięciu ''Uruchamianie własnego oprogramowania'' pokaże się status ''Binexec''. Z prawej strony jest przycisk (przełącznik) do umożliwienia zmiany włączenia, bądź wyłączenie możliwości uruchamiania własnego oprogramowania.
+
Po zalogowaniu się do [[DevilWEB|panelu administracyjnego]] zarządzanie możliwością uruchamiania własnego oprogramowania znajduje się w zakładce ''Dodatkowe usługi''. Po kliknięciu ''Uruchamianie własnego oprogramowania'' pokaże się status ''Binexec''. Z prawej strony jest przycisk (przełącznik) do umożliwienia zmiany włączenia, bądź wyłączenie możliwości uruchamiania własnego oprogramowania. Jeżeli między czasie była aktywna sesja połączenia się poprzez SSH to należy rozłączyć się i ponownie połączyć poprzez SSH.
  
 
[[Plik:binexec.png|1135px|class=mydevilscreen]]
 
[[Plik:binexec.png|1135px|class=mydevilscreen]]

Aktualna wersja na dzień 01:04, 16 mar 2020

Binexec pozwala na zarządzanie możliwością uruchamiania własnego oprogramowania na serwerze MyDevil.

DevilWEB

Po zalogowaniu się do panelu administracyjnego zarządzanie możliwością uruchamiania własnego oprogramowania znajduje się w zakładce Dodatkowe usługi. Po kliknięciu Uruchamianie własnego oprogramowania pokaże się status Binexec. Z prawej strony jest przycisk (przełącznik) do umożliwienia zmiany włączenia, bądź wyłączenie możliwości uruchamiania własnego oprogramowania. Jeżeli między czasie była aktywna sesja połączenia się poprzez SSH to należy rozłączyć się i ponownie połączyć poprzez SSH.

Binexec.png

Devil

Zarządzanie jest również możliwe z linii poleceń komendą devil binexec on|off. on włącza, a off wyłącza możliwość uruchamiania własnego oprogramowania. Po wykonaniu tej operacji należy się wylogować i zalogować ponownie.